Apie mus

Jau nuo 2006 metų KF/SIK Vilko Tako komanda, norėdama pristatyti visuomenei kitokį laisvalaikį, pradėjo organizuoti sukarinto pobūdžio renginius(Sukarintas laisvalaikis, sukarinti renginiai) įmonėms ir draugų susibūrimams.

KF/SIK Vilko Takas įmonė įsteigta siekiant gerinti komandos bendravimą neformalioje aplinkoje suburia įvairaus tipo žmones bendrų užduočių vykdymui, bei linksmam laiko praleidimui. Mes stengiamės praskaidrinti Jūsų gyvenimą iki šiol dar nepatirtais įspūdžiais, naujais iššūkiais ir nuostabiais prisiminimais.
Mums yra labai svarbūs Jūsų tarpusavio santykiai ir saugumas organizuojamų renginių metu, todėl mes skiriame ypatingą dėmesį jūsų saugumui užtikrinti vykdant bendras užduotis, bei adaptuojame renginio programą kai dalyvauja skirtingo amžiaus ir pajėgumų dalyviai. Lankstumas ir individualus darbas su užsakovais leidžia mums optimizuoti darbą ir pasiekti maksimalius rezultatus.
Mūsų komandos nariai, turintys aukštąjį išsilavinimą ir ilgalaikę tarnybos patirtį Lietuvos kariuomenėje, dirbantys skirtinguose padaliniuose įvairių lygių vadais, Jums siūlo patikėti savo švenčių organizavimą tikriems karybos profesionalams ir sukarintų renginių specialistams.

Mūsų tikslas – suteikti Jums neužmirštamų akimirkų, galimybę patirti neįprastų išgyvenimų, atskleisti savy dar neatrastų savybių, bei gerinti komandinę veiklą sukarintų operacijų metu, o kartu paįvairinti ir smagiai praleisti laisvalaikį.

Mūsų šūkis – “Aiškiai, Užtikrintai, Originaliai”