Kariški žygiai – renginiai pritaikytas skirtingų fizinių pajėgumų dalyviams, t.y. įmonių kolektyvams, šeimoms, draugų susibūrimams.

Kariški žygiai tai – išbandymas apjungiantis visą kompleksą veiksmų. Žygio metu dalyviai mokomi įvairių kariškų gudrybių, pasitikrina savo fizines galimybes ir atskleidžia savo užslėptas psichologines galias. Čia Jūs galėsite praplėsti savo žinias išgyvenimo ir išlikimo srityje, pabendrauti su savo kolegomis arba šeimos nariais bei draugais kitoje aplinkoje, o kartu spręsite gautas užduotis, smagiai žygiuojant miško takais.
Kariškame žygyje gali dalyvauti skirtingų amžiaus grupių ir fizinio pasirengimo žmonės. Kariški žygiai organizuojami su tikslu pagerinti žygio dalyvių tarpusavio santykius bei gerinti bendravimo įgūdžius naujai suburtose komandose. Žygių metu, įveikinėjant nesudėtingas užduotis bei kliūtis, dalyviai yra mokomi išgyvenimo gamtoje gudrybių, kurios vėliau dažnai praverčia kasdieniniame gyvenime.
Siekdami maksimaliai priartinti dalyvius kariškai aplinkai, dalyviai yra aprūpinami kariška apranga ir ekipuote, maitinami karišku maistu.

Kaina dalyviui nuo 25 Eur.

kaina nurodyta be PVM